Biura nieruchomości

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Administrowanie nieruchomościami Intacto

Przedsiębiorstwo Inacto zajmuje się administracją obiektami i profesjonalną obsługą księgową. Doświadczony personel od dawna zarządza wspólnotami mieszkaniowymi, obiektami mieszkalnymi. Firma działa na obszarze województw: łódzkiego, małopolskiego i mazowieckiego. Swoim klientom oferuje także pomoc w uzyskiwaniu premii termomodernizacyjnych jak również reprezentowania mieszkańców przed organami podatkowymi. INTACTO Andrzej Olszewski, ul. Piotrkowska 55 lok. 107, 90-413 Łódź, Tel.: 530 301 133, Tel.: 42 278 70 40, Fax: 42 296 02 24

Qubika Development projekty domów

Projekty oryginalnych oraz komfortowych willi opracowuje spółka Qubika Development w Poznaniu. Uwzględniają one przy tym potrzeby niedużych i dużych rodzin. Współdziałający z nami najbardziej znani polscy architekci łączą aktualne trendy, prywatność a także nietypowe rozwiązania. Projektowane przez nich przestrzenie pokazują kierunki panujące w międzynarodowym designie. Całościowo zaprojektujemy także pomieszczenia rezydencji „pod klucz”. Nasi dekoratorzy wykorzystują do tego modne zestawy mebli i nowoczesny sprzęt użytku domowego.

Wynajem sal Globo office

Propozycja wynajmu skierowana jest do firm, które chcą wynająć siedzibę. Centrum szkoleń Globo Office Center to inwestycja w strategicznej części Poznania w otoczeniu ekskluzywnego kompleksu City Park i terenów parku. Przedstawiane są biura do najmu mieszczące się w nietypowym, innowacyjnym budynku. Budowla posiada niezwykle strategiczną lokalizację, położony jest w centrum Poznania. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą powierzchni w serwisie: www.globooffice.pl. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul.

Norma agent

Biuro finansowe Vindex oferuje porady rachunkowe na najwyższym poziomie. W ofercie przedsiębiorstwa zawarte są m.in. ewidencja podatku od towarów i usług, przygotowywanie comiesięcznych deklaracji podatkowych, ewidencja środków trwałych jak również reprezentowanie klientów przed ZUS. Spółka posiada filię w Poznaniu. Żeby się skontaktować trzeba przesłać formularz na witrynie www.vindex.net.pl. Poprzez lata naszej solidnej pracy mieliśmy szansę pomóc dużej ilości działalności gospodarczych. Ul.

Abelard Nieruchomości

Bochem to główny producent tektury falistej na polskim rynku. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją kartonów, opakowań tekturowych oraz podobnych artykułów. Firma namawia klientów indywidualnych i biznesowych do zamawiania produktów , a także do zadawania pytań drogą telefoniczną. Cechujemy się najwyższą renomą, na rynku jesteśmy aktywni od dłuższego czasu. Głównym atutem firmy jest wykwalifikowana kadra o długoletnim doświadczeniu .
Tektura falista dwuwarstwowa

INTACTO Andrzej Olszewski

INTACTO to administrator, współpracująca ze grupami bloków mieszkalnych oraz nadzorująca budynki prywatnych właścicieli. Wykwalifikowany personel od wielu lat zarządza wspólnotami mieszkaniowymi, obiektami komercyjnymi. Przedsiębiorstwo działa na terenie Łodzi, Krakowa i Warszawy. Zachęcamy do zaznajomienia się z dokonaniami przedsiębiorstwa dostępnymi w Internecie. INTACTO , ul. Stępińska 22/30 lok. 304, 00-739 Warszawa
Szczegółowa oferta - czynsze.com

Intacto administracja nieruchomościami

Firma Inacto trudni się zarządzaniem obiektami i fachową obsługą prawną. Kompetentny personel od dawna zarządza spółdzielniami mieszkaniowymi, nieruchomościami komercyjnymi. Usługi wykonywane są na terenie Warszawy, Krakowa i Łodzi. Ponadto współpracujemy z fachowymi podmiotami gospodarczymi wykonującymi usługi remontowe. INTACTO , ul. Szpitalna 7 lok. 2, 31-024 Kraków
Witryna internetowa firmy: czynsze.com

Arche budowa domów

Spółka Arche od wielu lat realizuje usługi dotyczące konstrukcji i renowacji mieszkań. Ponad dwudziestoletnia historia przedsiębiorstwa to ogrom pomyślnie zrealizowanych inwestycji. Przedsiębiorstwo zapewnia swoje usługi na obszarze całego kraju. Serdecznie namawiamy do kontaktu z firmą: arche@arche.pl
Arche.pl - wejdź na domenę internetową

BON Koczerscy

BOM Ryszard i Marzena Koczerska zapewnia usługi w zakresie wykonywania świadectw i audytów energetycznych oraz rzeczoznawstwa majątkowego. Posiadamy rzeszę zadowolonych klientów, ponieważ świetnie rozumiemy ich wymagania, potrafimy elastycznie podejść do ustalenia daty wykonania usługi, a także w czasie działania odpowiadamy na wszystkie pytania. Nasze Biuro mieści się na terenie Bydgoszczy, firmowe usługi świadczymy również w okolicy.