Dolnoślaskie

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Jural pensjonat, kwatery

Umiejscowiony w samym środku gór karkonoskich gościniec Jural w Szklarskiej Porębie to świetne miejsce na górską przygodę o każdej porze roku. Posiadamy ciekawą ofertę zimową – przygotowujemy profesjonalne wakacje oczyszczająco –odchudzające z pakietem najlepszych zabiegów. Zainteresowanych gości zachęcamy nie tylko do pieszych wypadów, lecz także do obejrzenia np. kanapy na Szrenicy. Warto dodać, że odwiedzający nas mają jedynie kilkadziesiąt m do 6-osobowej kanapy którą dostać się można na Szrenicę, a do Harrachova mogą dotrzeć autem w zaledwie 15 minut!

Projektowanie Mebli Diament

Producent mebli Diament zajmuje się produkowaniem mebli pokojowych, szaf do zabudowy oraz mebli łazienkowych na wymiar. Fachowa kadra dokłada starań by wyroby były solidne. Firma proponuje również projektowanie szaf na zamówienie. Biuro salonu meblowego jest w Katowicach, lecz firma obsługuje nabywców z całej Polski. Namawiamy do zapoznania się z galerią w witrynie www przedsiębiorstwa, prezentującą nasze dotychczasowe realizacje. Studio Katowice - Giszowiec, ul. Plac Pod Lipami 7, Dostępne w godzinach poniedziałek - piątek - od 9:30 do 17:00, sobota - od 9:30 do 13:00.