Doradztwo

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Firma what.now

What Now to prowadzona przez najwyższej klasy adwokatów firma gwarantująca klientom indywidualnym oraz spółkom usługi takie, jak restrukturyzacja finansowa, a także optymalizację podatkową.
Grupa adwokatów trudni się wykonywaniem analizy prawnej umów kredytów bankowych, dostosowaniem dokumentacji przekształcenia formy prawnej, jak również analizą ogólną stanu finansowego firmy.
Adwokaci za nas ustalają warunki spłaty kredytu, przysposabiają spółkę do finansowania alternatywnego oraz reprezentują klienta przed wierzycielami.

MS Consulting Obsługa prawna przedsiębiorców, usługi windykacyjne i doradztwo prawno-podatkowe

MS Consulting to spółka, która gwarantuje wszechstronne szkolenia prawne dla klientów firmowych ,a także prywatnych. Głównym zadaniem kancelarii biura okazuje się umożliwienie wszystkim zainteresowanym wszechstronnej obsługi prawnej oraz fachowego podejścia do każdego zadania. Siedziba kancelarii mieści się na terenie Poznania. Nasze najcenniejsze atuty to zaangażowanie oraz konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów.
Czytaj więcej - msconsult.pl

Biznes plan do kredytu inwestycyjnego, developerskiego i dla inwestora

Przedsiębiorstwo ProfitPlanoferuje profesjonalne usługi w zakresie pisania efektownych biznes planów i analiz finansowych. Firma obsługuje zarówno początkujące firmy jak i duże działalności. ProfitPlan obsługuje klientów z kraju oraz z zagranicy. Istnieje możliwość pracy u klienta, a także forma zdalna. dziesiątki klientów każdego roku zwraca się do ProfitPlanu po poradę w przygotowaniu planu biznesowego.
Sprawdź