Doradztwo finansowe

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Odszkodowania - Eko Claim

Firma Eko Claim mieszcząca się w Anglii gwarantuje fachową pomoc w uzyskaniu zwrotu kosztów z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grono wykwalifikowanych pracowników z firmy Eko Claim reprezentuje klienta w negocjacjach z ubezpieczycielem, zajmuje się tłumaczeniem niezbędnych dokumentów oraz bierze udział w procesie odszkodowawczym. Wypadek przy pracy, lub kolizja na drodze w na Wyspach? – Teraz uzyskanie rekompensaty jest zaskakująco łatwe!
Spółka towarzyszy poszkodowanemu w całym postępowaniu odszkodowawczym, gwarantując pomoc, jak również wsparcie w kwestiach prawnych.

OMEGA Project Sp. z o.o.

Firma Omega Project, mająca ogromne doświadczenie i stabilną pozycję na polskim rynku, zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie budownictwa biurowego i jednorodzinnego, a także instytucji państwowych. Załoga fachowców pracująca dla spółki proponuje usługi takie, jak całościowy nadzór inwestorski, doradztwo inwestycyjne oraz inwentaryzację nieruchomości. Wysokie kwalifikacje, rewelacyjny kontakt z klientem i doświadczenie to atuty, przez które firma cieszy się ciągle rosnącym gronem kontrahentów.

Omega Project Sp. z o. o.

Marzysz o tym, żeby Twoja inwestycja była zrealizowana idealnie z planem oraz Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Poznaniu. Sprostamy wymaganiom stawianym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Załoga profesjonalistów pracująca dla spółki oferuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestycji, okresowe przeglądy budynków, jak również inwentaryzację budynku. Możemy zagwarantować przykładowo: doradztwo techniczne, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe budynków.

Agrobankier Kredyty dla Rolnictwa

Firma Agrobankier została stworzona przede wszystkim z myślą o rolnikach – odszukają tu oni ofertę kredytową zaaprobowaną przez doświadczonych doradców, przeczytają interesujące wiadomości oraz zapoznają się z obszernym działem ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości. Firma doradcza pomaga klientom w wybraniu, a później zrealizowaniu pożyczki na zakup maszyn oraz kredytu hipotecznego. Możemy zagwarantować przejrzyste zasady dofinansowania bez ukrytych gwiazdek i korzystne oprocentowanie. Nasza propozycja to także lokaty, jak i zakupy na raty.

Firma Omega Project

Spółka Omega Project, która posiada wieloletnie doświadczenie i stabilną pozycję na rodzimym rynku, trudni się wielobranżowym nadzorem inwestycji w zakresie budownictwa przemysłowego oraz jednorodzinnego, jak również instytucji państwowych. Zajmujemy się szeroko pojęta obsługą różnych inwestycji. Naszej firmie można powierzyć np. zarządzanie procesem inwestycyjnym w zakresie budownictwa mieszkaniowego, czy użyteczności publicznej. Możemy zagwarantować m.in.: opracowanie kosztorysu robót budowlanych, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów.

ITTI biznes

Firma iTTi e-technologie i biznes to duży katalog usług łączących się z najnowszymi systemami ICT oraz zdobywaniem ważnych dotacji z UE. Pracujemy w oparciu o najlepsze standardy, np. ITIL. Kluczowe obszary usług to m.in. innowacyjne aplikacje. Uzyskaliśmy wyróżnienia za innowacyjność od Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Poza tym bierzemy udział w projektach na skalę globalną, jak również kontaktujemy się ze światowymi liderami technologii. Za naszą pracę zostaliśmy już wiele razy wyróżnieni np. przez Ministra Gospodarki.

ITTI biznes

Firma ITTI, która ma siedzibę w Poznaniu, oferuje nowatorskie rozwiązania w obszarze IT. Rozliczamy projekty unijne, oferujemy ważną konsultację – pracujemy zarówno z rodzinnymi firmami oraz dużymi korporacjami. Otrzymaliśmy nagrody za innowacyjność od Ministra Obrony Narodowej. Ponadto angażujemy się w projektach międzynarodowych, a także kontaktujemy się ze środowiskiem akademickim. Za nasze działania zostaliśmy już wielokrotnie docenieni np. przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Należymy także do wielu stowarzyszeń – IMG-S oraz wielu innych.