Edukacja Nauka

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

Dietetyka - poradnictwo, Wychowanie do życia w rodzinie, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i innych specjalizacjach zapewnia Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu zapewnia swoim studentom dobre przygotowanie do pracy w branży medycznej, dużą pulę stypendiów oraz możliwość zdobywania umiejętności na wielu płaszczyznach.
Zespół doświadczonych wykładowców, dobrze wyposażona czytelnia oraz rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że uczelnia jest jedną z najlepszych szkół medycznych na Śląsku.

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje kandydatom ogromny wybór fakultetów takich jak Edukator pierwszej pomocy, czy też Problemy seksualne w resocjalizacji. Kadra składająca się z renomowanych profesorów, duża pula stypendiów socjalnych oraz elastyczny plan wykładów to tylko kilka z atutów, jakimi może poszczycić się WSM w Sosnowcu. Dzięki ogromnej bazie dydaktycznej, świetnie zaopatrzonej czytelni, a także najwyższej jakości zajęć studenci WSM w Sosnowcu mają dużą wiedzę, a co za tym idzie – pewność odnalezienia pracy na rynku.

Global Language Academy – szkoła językowa

Akademia językowa mieszcząca się w mieście Wrocław powstała dla wszystkich mających ochotę szybko nauczyć się nieznanych języków. Jesteśmy profesjonalną instytucją, w której pracują wyszkoleni lektorzy m.in. z Hiszpanii, Polski. Oferujemy różnorodne poziomy nauki języków oraz długość kursów. Języka nauczamy w kameralnych zespołach lub podczas spotkań prywatnych. Proponujemy m.in. język: portugalski lub japoński. Liczy się dla nas efektywne, a równocześnie sympatyczne nauczanie, przy stosowaniu techniki konwersacji. Do nauki języków wykorzystujemy m.in.

Dydaktyka Mądry Maluch

Interesująca oferta edukacyjna , jak również grupa wykwalifikowanych pedagogów charakteryzują Przedszkole Językowe Mądry Maluch. W Przedszkolu Mądry Maluch najmłodsi spędzają czas w wygodnych salach , a także na bezpiecznym boisku. Jednostka funkcjonuje w Rumii. W razie wątpliwości prosimy zadzwonić na 698-719-060, z chęcią odpowiemy. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Zapisz dziecko.

Strona internetowa madrymaluch.edu.pl

Studiuj na WSTE

Prywatna Wyższa Szkoła Techniczno – Ekonomiczna w Szczecinie jako jedyna tego typu placówka w kraju przyucza fachowców na rynek motoryzacyjny. Proponujemy spory katalog kierunków ścisłych, bezpłatne studia podyplomowe oraz 3-letnie wyższe. Szkoła znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Klonowica 14. O sukcesie uczelni świadczyzadowolenie studentów, zmierzających do realizowania własnych pasji oraz marzeń zawodowych. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Wste.szczecin.pl - strona firmy

Warsztaty dla najmłodszych Jeżyki

Grupa Editing Perfection zajmuje się profesjonalną korektą rozmaitych tekstów w języku angielskim. Firma gwarantuje, że zamówione artykuły będą w pełni zrozumiałe dla ludzi biegle posługujących się angielskim. Nasz zespół do grupa solidnych specjalistów z dużą wiedzą i poważnym nastawieniem do klienta. Nasi tłumacze poszukają oraz zrobią korektę błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i gramatycznych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty korekty tekstu angielskiego