Imprezy

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Formacja Teatr Inna Bajka

Eventy - imprezy kulturalne. Teatr Inna Bajka tworzy wiele oryginalnych wydarzeń kulturalnych na obszarze województwa małopolskiego. szczudlarze, którzy nieustannie doskonalą swoje aktorskie zdolności w niedługim czasie trafiają do serca widowni. W ramach dodatkowej usługi oferujemy poza tym np. przedstawienie takie jak m.in. pantomima, prowadzimy działalność na obszarze Krakowa.

Pikniki i Eventy Firmowe Event Adventure

Przyjęcia integracyjne to doskonała szansa na poznanie firmy. Nikt nie zorganizuje ich profesjonalniej niż firma Event Adventure. Organizujemy oryginalne pikniki piłkarskie, gwarantujemy smaczny catering robiony przez ekspertów z długoletnim doświadczeniem, oferujemy ogromny zbiór zabaw dla dzieci oraz dorosłych. Działania przedsiębiorstwa są kierowane do klientów całego kraju.

Imprezy Art

Pozostające na długo w pamięci imprezy dla milusińskich organizuje firma Imprezy-art, która posiada wieloletnie przygotowanie w branży rozrywkowej. Proponujemy fachową organizację wydarzeń takich jak: wesela, przygotowujemy także oryginalne pokazy które wzbogacają wszelakie akcje reklamowe. Firma znajduje się w miejscowości Mikołów, przy ulicy Krawczyka 17/49. Spółka Imprezy-art.pl na pewno zatroszczy się o dobry nastrój najmłodszych.
Sprawdź naszą ofertę: imprezy-art.pl