Kursy i szkolenia

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Chorwacja Z Dzieckiem chorwacjacafe.pl

Język, obyczaje, najciekawsze zakątki, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to tematy, które poruszane są w serwisie Chorwacja Cafe.

Dzięki temu ci, którzy mają w planach urlop w tym państwie – pierwszy bądź kolejny - mogą liczyć na praktyczną informację w różnych tematach - m.in. miejsc noclegowych, wydarzeń muzycznych.

Nie brakuje tutaj zarazem rozmów, reportaży, nagrań video, za pośrednictwem których można zobaczyć ciekawe miejsca w Chorwacji - powstały z zafascynowania nią.

Szkoła języków obcych Global Language Academy

Akademia językowa mieszcząca się na terenie Wrocławia powstała dla wszystkich zamierzających bez trudu nauczyć się nowych języków. Jesteśmy nowoczesną szkołą, w której uczą wyszkoleni nauczyciele np. z Stanów Zjednoczonych, Norwegii. Oferujemy rozmaite poziomy nauczania języków i częstotliwość kursów. Języków nauczamy w nielicznych zespołach lub podczas spotkań prywatnych. Oferujemy m.in. język: szwedzki lub japoński. Liczy się dla nas skuteczne, a jednocześnie sympatyczne nauczanie, przy wykorzystywaniu techniki komunikacyjnej.

OSK Astra Michał Jan Goździk

Ośrodek Szkolenia Kierowców Goździk oferuje lekcje jazdy, dzięki którym klienci zyskają potrzebną wiedzę i przygotują się do testów na prawo jazdy samochodem i motorem. Zajęcia przeprowadzane są na obszarze Poznania i w niedalekich miejscowościach. Szkoleniowcy zatrudnieni w naszym ośrodku mają wymagane umiejętności, aby uczyć przyszłych kierowców poruszać się motorem i samochodem osobowym. Dysponujemy nowymi pojazdami i salami szkoleniowymi. Organizujemy kursy prawa jazdy kategorii przykładowo: A2 i B. Poza tym proponujemy jazdy dodatkowe przed egzaminem.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS w Lublinie

Szukasz szkoleń trenerskich na zawodowym poziomie? Wyszukasz je w ofercie Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie. To instytucja, którą tworzą pasjonaci zdrowego stylu życia. Ogromna paleta szkoleń w wielu miastach na obszarze całej Polski, przeszkolona załoga trenerska, świetne przygotowanie i interesujące zajęcia to zalety, dzięki którym Polska Akademia Rozwoju i Sportu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród tych, którzy pragną podnosić kwalifikacje w zakresie kultury fizycznej. Kurs instruktora zapewnia pełnoprawne prowadzenie zajęć, tj.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu Lublin

Polska Akademia Rozwoju i Sportu proponuje fachowe treningi. Oferowane są nie tylko kursy menadżerskie, ale także warsztaty w wybranej dyscyplinie. Chętni mogą zaliczyć kurs m.in. na lekkoatletykę jak i kulturystykę. Zwieńcza je test końcowy. W ramach ceny za kurs mieści się przykładowo wydanie legitymacji o ukończeniu kursu i nocleg w pensjonacie dla osób przyjezdnych. Uzyskasz ponadto stopień instruktora wybranej dyscypliny sportu. Kursy obejmują część teoretyczną i zajęcia praktyczne w komfortowych kompleksach sportowych oraz na dworze.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS w Lublinie

Chcesz się profesjonalnie wykształcić jako menadżer rekreacji ruchowej? Zgłoś się do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lubelskiem. Tu oferujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne. Organizujemy kursy instruktora sportu – warsztaty prowadzone są w kameralnych grupach. Zwieńcza je test końcowy. W ramach opłaty za kurs znajduje się przykładowo wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu i bezpłatny nocleg dla osób dojezdnych. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie. Ponadto, zawsze spełniamy potrzeby klientów.

Be Alpha - jak uwodzić

Be Alpha to szkoła uwodzenia dla wszystkich mężczyzn. Oferta zawiera profesjonalny oraz uniwersalny plan przemiany. Kurs zaprojektowany został z myślą o mężczyznach, którzy zamierzają być atrakcyjni dla kobiet. Oferowane są trzy rodzaje szkolenia, o odmiennym stopniu zaawansowania. Szkoła ma siedzibę w Krakowie, ale swoje szkolenia organizuje w różnych miastach w całym kraju. Grono fachowców, duże doświadczenie czy też liczne grono usatysfakcjonowanych uczestników kursu to atuty, które wyróżniają szkołę Be Alpha.
Oferta

Halibut Szkolenia sprzedażowe i menadżerskie

Halibut to grupa szkoleniowa, specjalizująca się w coachingu dla biznesu. Zapewniamy m.in. profesjonalne szkolenia sprzedażowe o charakterze zamkniętym, dodatkowo przygotowujemy różnego rodzaju imprezy teambuilding. Grupa Halibut ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale świadczy swoje usługi i kieruje swoje propozycje do klientów z całego kraju. Dzięki otwartej postawie ,jak i wykwalifikowanej kadrze zdobyliśmy zaufanie wielu klientów i nieustannie pojawiają się kolejni.
Witryna internetowa firmy: halibut.pl