Mazowieckie

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Wypożyczalnia Bazet Serwis Sp. z o.o.

Podstawowymi kierunkami prowadzonej przez nas działalności są m.in. wykonywanie nowych instalacji elektrycznych, wypożyczanie maszyn budowlanych. Przedsiębiorstwo z Warszawy to nowoczesna obsługa zaplecza budowlanego. Często polecamy osobom zainteresowanym agregaty prądotwórcze, zgiętarki, gilotyny do kostki, miniładowarki oraz inne akcesoria. Poza tym oferujemy pomoc w zakresie sieci elektrycznych. Wykonujemy zlecenia na projekty i zakładanie nowych (wraz z przygotowaniem planu), jak również naprawę istniejących.

Ida mieszkanie dla ciebie

Wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta , a także wyjątkowe podejście do klienta sprawiają, że z oferty firmy skorzystało wielu zainteresowanych klientów. Oferowane domy umiejscowione są niedaleko centrum i są odpowiednio wyposażone. Mieszkania wybudowane przez przedsiębiorstwo IDA zwłaszcza w niedaleko Warszawy są przeznaczone dla zainteresowanych z całej Polski. Zapraszamy do przejrzenia działu „Galeria” na stronie internetowej, gdzie zobaczą Państwo zrealizowane projekty. Ida@ida.pl, tel. (22) 620 39 22, IDA Sp. z o.o. Al.