Medycyna

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Rehabilitacja Skomed

Klinika rehabilitacji Skomed oferuje profesjonalną rehabilitację geriatryczną, indywidualną terapię skolioz, a także fizykoterapię. Z oferty kliniki mogą korzystać niepełnoletni, jak również osoby dorosłe. Rehabilitację możemy zaproponować dzieciom i dorosłym. W ramach fizykoterapii wykonujemy m.in. magnetoterapię i terapię ultradźwiękami(TENS, falę uderzeniową itp).

Skomed

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy trafisz pod opiekę najlepszych terapeutów. Zarówno w naszej siedzibie, jak również w mieszkaniu chorego, możemy zaproponować szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych. Ćwiczenia rehabilitacyjne możemy zaproponować młodszym oraz dorosłym. W zakresie fizykoterapii realizujemy m.in. magnetoterapię i elektroterapię(elektrostymulacje, bioptron itd).

Przychodnia Lekarska Eskulap Sp. z o.o.

Szukasz na terenie Sieradza przychodni, w której będziesz miał możliwość wykonać badania na ojcostwo? Możesz to zlecić laboratorium w NZOZ Przychodni Lekarskiej Eskulap Sp. z o.o.. Oferujemy między innymi pełne badania biochemiczne, kału, hormonów, wątroby,w kierunku wykrywania cukrzycy – wszystkie testy wykonujemy na najlepszej aparaturze. Grono ekspertów, promocyjne ceny, czy też bogate doświadczenie to walory, które cechują laboratorium badań analitycznych Eskulap. W przypadku wątpliwości prosimy o zadawanie pytań, zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji.

LABmedical z Piły

Laboratorium Medyczne LabMedical to bardzo duży pakiet rzetelnych analiz laboratoryjnych.
Nasz kompleksowy pakiet usług zawiera m.in. morfologię, badanie kreatyniny ,jak i testy na ojcostwo.
Nasze laboratorium mieści się w Pile – zapewniamy profesjonalną opiekę oraz odpowiedzialne nastawienie do każdego pacjenta. Laboratorium medyczne zaprasza do stawiania dalszych pytań, a także do rezerwowania terminów badań poprzez witrynę online, jak również telefonicznie.

Genmed - Testy DNA

Strona internetowa Genomio to oferta firmy, która zajmuje się badaniami materiału DNA. Oferuje między innymi testy ustalania pokrewieństwa, a także badania kryminalistyczne. Testy DNA prowadzone w laboratorium to wysoki poziom pewności. Wykonywane są przez rzetelny zespół genetyków, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz pozytywne komentarze badanych. Przez ostatnie lata wykonaliśmy niemal 14 tys. testów. Nasze punkty partnerskie znaleźć można w Kielcach, bądź też w Jaworznie i wielu innych miastach. Wyróżnia nas solidne usługi.

Centrum Diagnostyki Molekularnej Genmed

Specjalnością Laboratorium ekspertyz genetycznych Genmed są badania dla sądów oraz badania na obecność krwi. Na własnym koncie spółka ma już 4 tysiące wykonanych testów. Badania wykonywane są z niemal 100% potwierdzeniem. Pojedyncza próbka analizowana jest 2 razy. Genmed świadczy usługi na terenie Poznania oraz jego powiatu. W celu zdobycia konkretnych informacji wystarczy telefonować na numer: 61 853 32 38.
Materiał do badań pobierany jest nieinwazyjną metodą.

Psycholog Wojciech Kopytek

Nasz gabinet to wszechstronna przychodnia, która oferuje pomoc dla każdego, kto wymaga wsparcia. Dla klientów zapewniamy wsparcie w zakresie depresji. Prowadzimy terapię na polu psychologii zachowań. Osoby wymagające pomocy psychologicznej zapraszamy do gabinetu w Skierniewicach. Jesteśmy otwarci na nowe sytuacje. Leczenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Lokalizacja ul. Jasna 5/7, 96-100 Skierniewice, Tel: 695 378 352, kopytek.wojciech@gmail.com.

GMS Recruitment Rekrutacja personelu medycznego

Gmsecruitment.com to serwis umożliwiający znalezienie pracy na rynku medycznym. Serwis pozwala odszukać zatrudnienie także w innych krajach np. w Niemczech, Norwegii czy w Wielkiej Brytanii. Agencja mieści się w Łodzi, przy ulicy Milionowej 55, kierując ofertę do zainteresowanych na całym świecie. Konsultanci GMS Recruitment, mają bardzo dobry kontakt z osobami poszukującymi pracy, co umożliwia odszukanie zadowalającego zatrudnienia. Email: info@gmsrecruitment.com, Tel: +48 665 342 763, Fax: +48 42 658 19 95

3 Bell Opławski Gabinety Lekarskie

Bellmed.pl to fachowe centrum medyczne. Proponujemy konsultacje m.in.: z okulistyki, z dietetyki oraz robimy fachowe badania opierając się na najlepszego sprzętu cenionych marek. Z działań Bella Opławski można skorzystać w Krakowie na ul. Floriańskiej i Przemiarki, a także w nowym oddziale w Katowicach. Dobrze wspomnieć, iż ośrodek oferuje klientom rejestrację online do specjalistów.
Więcej o usługach