Oprogramowanie

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Code Ninjas – profesjonalne strony internetowe i aplikacje

Code Ninjas to grupa uzdolnionych i doświadczonych programistów, którzy gwarantują tworzenie witryn i sklepów internetowych, systemów CRM oraz wsparcie po wykonaniu zlecenia. Poza tym naszej agencji można powierzyć realizację sklepu online. Oferujemy także praktyczny system zarządzania zasobami w firmie albo kreujemy go do wymagań zamawiającego. Za każdym razem przygotowujemy niebanalne projekty w obszarze grafiki. Stawiamy także na użyteczność oraz optymalizację. W swoim dorobku posiadamy bardzo dużo projektów. Gwarantujemy też hosting.

Control System – wspomagamy zarządzanie w Twojej firmie

Potrzebujesz doświadczonego partnera w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem? Rozpocznij współpracę z Control System w Gdańsku. Od dwóch dekad zajmujemy się przygotowywaniem efektywnych rozwiązań informatycznych. Oferujemy usługi napisania programów informatycznych dla klientów firmowych oraz instytucji dostosowanych do konkretnych wymagań, w obszarze m.in. zarządzania procesami biznesowymi.