Polityka prawo

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Sylwia Kołton prawnik

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Kołton udziela porady prawne w obszarze prawa karnego, ochrony konsumentów, prawa autorskiego i pokrewnego , jak również obsługi wspólnot mieszkaniowych. Prawnik Sylwia Kołton ma wieloletnie doświadczenie w występowaniu w sprawach rozwodowych, o wykroczenia oraz o pozbawienie lub ograniczenie rodzicielstwa. Pomocy udzielamy w siedzibie naszej Kancelarii w Sosnowcu oraz telefonicznie – pomagamy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom.

Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza

Przyczyny zakończenia małżeństwa są różne – od niemożliwości porozumienia się po wygaśnięcie uczucia. Tego rodzaju tematami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy. Możesz skonsultować z nim takie tematy jak m.in.: pozbawienie praw rodzicielskich, wysokość świadczeń alimentacyjnych, czy rozdzielność majątkową. Bogate doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz skuteczność działania to cechy, które wyróżniają mecenasa Pawła Budrewicza na rynku.

Blog kancelarii adwokackiej Chróścielwska&Chróścielewski prawo-praca.pl

Mobbing w twoim zakładzie? Zostałeś niesłusznie zwolniony z pracy i powinieneś dostać odszkodowanie? To problemy, którymi zajmuje się Kancelaria Prawna Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Swoje usługi prawne realizuje w formie bezpośrednich kontaktów z klientem oraz za pomocą bloga, prowadzonego na stronie prawo-praca.pl. Omawiane są tutaj różne tematy przykładowo dla osób, które są zatrudniane.

Prawo Cywilne Chróścielewska & Chróścielewski

Planujesz wynajmować własne mieszkanie i chcesz być pewnym, że umowa jest podpisana zgodnie z obowiązującym prawem i chroni twoje interesy? Możesz udać się w tej kwestii do Kancelarii Prawnej Chróścielewska & Chróścielewski w Łodzi. Pragniemy dzielić się zdobytą przez zespół naszych prawników wiedzą – przepisy prawne bywają często skomplikowane. Jesteśmy przekonani, że nasze artykuły pomogą rozwiązać niejasne sytuacje naszych klientów.

Blog Kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski spadkowe-prawo.pl

Odrzucenie spadku, wydziedziczenie - to zagadnienia których nie rozumiesz? Wejdź na blog spadkowe-prawo.pl pisany przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi, a wyszukasz tam sporo przydatnych informacji. Dziedziczenie ustawowe, nabycie spadku, umowa dożywocia, spadek a podatki – to kilka przykładowych zagadnień, w których pomagają adwokaci z Łodzi. W ten sposób ci, którzy nie zajmują się prawem mają okazję dowiedzieć się jak postąpić w razie chęci przyjęcia spadku, stwierdzenia nabycia spadku, jak również jak rozumieć pod względem prawnym zachowek.

Karne-prawo.pl

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski zachęca do częstego czytania swojego bloga, gdzie publikuje interesujące informacje dotyczące przepisów prawa karnego, a także szereg przydatnych rad dla spółek oraz klientów indywidualnych. Wszystkie oferowane przez nas teksty pisane są rzetelnie przez fachowców z dużą wiedzą oraz niezbędnym doświadczeniem w świecie prawa. Dzięki zdobytym umiejętnościom mamy szansę doradzać wielu ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Dlatego przychodzą tu osoby, które potrzebują prawnika np.

Blog kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski rodzinne-prawo.pl

Nie masz pojęcia, w jakim miejscu w Łodzi każdorazowo otrzymasz właściwą pomoc w zakresie prawa opiekuńczego czy spraw rozwodowych? Renomowanym miejscem jest Kancelaria Prawna Chróścielewska&Chróścielewski. W dzisiejszych czasach klienci coraz częściej zwracają się do adwokatów o pomoc w temacie unieważnienia małżeństwa, pozbawienia praw rodziców, podziału majątku, jak również zgody na wyjazd dziecka na stałe za granicę. Prawo rodzinne bardzo często jest trudne, dlatego służymy fachową poradą. Naszą stronę internetową każdego dnia odwiedza dużo internautów – czekamy na różne uwagi.

Chróścielewska & Chróścielewski –Kancelaria Adwokacka

Chróścielewska & Chróścielewski –Kancelaria Adwokacka to rzetelna pomoc w zasięgu prawa rodzinnego i opiekuńczego , spadkowego, karnego. Nasza specjalizacja obejmuje prawo opiekuńcze, w tym np. alimenty, prawo cywilne, a więc sprawy o eksmisję, doradztwo w zakresie zbiorowego prawa pracy takie jak m.in.ustalenie stosunku pracy. Ponadto zajmujemy się też problemami dotyczącymi prawa karnego oraz podatków. Proponujemy poradnictwo prawne, piszemy opinie prawne i stanowimy reprezentację klientów przed prokuraturami.

Kancelaria Adwokatów Chróścielewska, Chróścielewski

Kancelaria Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego gwarantuje pomoc prawną w postaci przygotowywania pism procesowych, w tym przygotowywania wniosków, jak również reprezentację przed instytucjami sądowymi. Grono doświadczonych pracowników zajmuje się sprawami sądowymi, jak na przykład ustalenie ojcostwa, zniesienie współwłasności, wydawanie opinii z zakresu prawa pracy, jak i stwierdzenie nabycia spadku. Przyjmujemy klientów w centrum Łodzi – jesteśmy zespołem doświadczonych prawników. Podzieliwszy się swoimi problemami mogą liczyć na profesjonalną pomoc.

Klaudiusz Jezierski

Kancelaria Klaudiusza Jezierskiego proponuje usługi notarialne w obszarze sporządzania oświadczeń notarialnych, takich jak testament, umowy sprzedaży oraz poświadczenie dokumentów.
Kancelaria notarialna przygotowuje protesty weksli, jak i zatrzymuje na prośbę klienta pieniądze.
W temacie usług notarialnych znajduje się też np. tworzenie dokumentów protestów weksli, przyjmowanie na przechowanie pieniędzy.
W nietypowych przypadkach jest dopuszczalne sporządzenie czynności notarialnej poza siedzibą kancelarii np. w miejscu wskazanym przez klienta.

Strony