Psychoterapia

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

pracownia-zagle.pl

Poradnia psychologiczna „Żagle” zapewnia porady psychologiczne wszystkim pacjentom, którzy pragną ulepszyć komfort swojego życia, wygrać ze stresem oraz rozwiązać problemy.
Poradnia oferuje terapię dla par, psychoterapię grupową, a także pomoc psychologa poprzez skype.
Z porad lekarza za pomocą internetu na pewno skorzystają klienci, którzy mają ograniczony dostęp do pomocy psychologicznej – żyją za granicą, są zapracowani, a także nie mają czasu na wizytę w poradni.

Pomarańczowe Ja psycholodzy

Ośrodek Pomarańczowe JA to profesjonalne konsultacje psychoterapeutyczne gwarantowane przez pedagogów z wieloletnim stażem w pracy. Ilość stałych bywalców ośrodka z upływem czasu sukcesywnie wzrasta, z powodu prawdziwej troski o potrzeby pacjentów, wysokich kompetencji jej pracowników oraz niewygórowanych cen wizyt. W gronie psychologów Pomarańczowego Ja jest m.in: Wróblewska Agnieszka. Ośrodek działa na obszarze Poznania. Poprzez miesiące naszej działalności pomogliśmy dużej ilości klientów będących w skomplikowanej sytuacji życiowej.

Pracownia Psychologiczna

Zabiegając o niektóre stanowiska potrzebujemy zaświadczenia w postaci specjalistycznych badań . Można wtedy skorzystać z usług poradni Jolanty Pawłowskiej. Specjalistyczne badania kierowane są do egzaminatorów, osób aplikujących na operatorów maszyn produkcyjnych, robotników realizujących prace wysokościowe oraz osób występujących o pracę sędziego. Ośrodek zlokalizowana jest w mieście Poznań przy ulicy Mickiewicza 31. Głównym atutem pracowni są dogodne terminy realizacji każdego badania, oraz korzystne ceny i miła obsługa. . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul.

4S Aleksandra Sidor

T.M.K. to spółka trudniąca się sprzedażą taśm poliestrowych oraz wywozem zużytych opakowań. W propozycji spółki znaleźć można liczne usługi związane z minimalizowaniem objętości odpadów – są to m.in. sprzedaż belownic do prasowania makulatury oraz ich serwis, sprzedaż specjalnych taśm pakowych jak również odbiór śmieci. Firma posiada klientów w szczególności z Lublina oraz okolicznych miejscowości. Dodatkowym atutem firmy jest oferta oparta na korzystnych warunkach. Serwis TMK, ul.