Samochody

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Off Road Adventure

Dla miłośników pojazdów typu jeep firma Offroad Adventure przygotowała 50 hektarów uformowanego terenu, z ekscytującymi trasami. Ośrodek oferuje szkolenia i jazdy testowe różnego typu motocyklami, a także autami terenowymi. Nasz tor znajdujący się w Olszynie to doskonałe miejsce na czynne wykorzystanie urlopu. Urokliwa lokalizacja toru sprawia, że z naszej propozycji korzysta wiele osób.
Sprawdź naszą ofertę

Offroadexpo.pl

OffRoad Expo to popularne zjazdy pojazdów terenowych w kraju. Poprzez nie kierowcy mają okazję wypróbować swój samochód w idealnych warunkach. Offroad-Adventure od kilkunastu lat tworzy eventy dla przedsiębiorstw, imprezy okolicznościowe, a ostatnio otworzyła niezwykłe Centrum Sportów Motorowych. Wyjątkowe ukształtowanie terenu i odpowiednia struktura podłoża sprawiły, że Centrum znajduje się w Olszynii. Firma oferuje specjalne pakiety dla współpracowników. Są one zamieszczone na stronie www.offroadexpo.pl.

Markisz firma

Za 3 dni zmiana miejsca! Transport–Markisz to uczciwa firma, która gwarantuje wszechstronne usługi przewozowe. Będące do dyspozycji busy pozwalają na przewożenie artykułów nawet do trzech i pół t.. Firma Markisz współpracuje z osobami prywatnymi oraz dużymi firmami. Usługi przewozowe wykonywane są na obszarze całego kraju, a ponadto wielu państw Europy. W ciągu wielu lat naszej działalności pomogliśmy naszym klientom w wielu dużych pomysłach logistycznych.
Sprawdź transport-markisz.pl