Technika

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Silniki kołnierzowe

Urządzenia silnikowe to podstawowy sprzęt, który można znaleźć w prowadzonym przez nas sklepie internetowym Wamasz z Olsztyna. Każdy z nich to urządzenie wysokiej jakości, który można wykorzystać do różnorodnych celów.
Urządzenia silnikowe mające moc od 0,04 kW - 355 kW jednofazowe, wielobiegowe, kołnierzowo-łapowe, z hamulcem i pozostałe oferujemy w korzystnych cenach. Do nich dostępne są także części dodatkowe oraz zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe.

Windpoldźwig winda towarowa

Firma WINDPOLDŹWIG od długich lat sprzedaje ruchome windy oraz schody renomowanych producentów. Istnieje możliwość dobrania produktu do konkretnych wymiarów konstrukcji. Szybki montaż oraz zadbanie o estetykę to cechy istotne dla spółki. Gwarantujemy szybkie terminy dostarczenia towaru, bezproblemowy oraz nie zajmujący zbyt wiele czasu montaż oraz promocyjne ceny. Pracujemy solidnie i zyskujemy przez to szacunek kontrahentów. Kierownik Działu: Grzegorz Metrykowski, tel. 68 457 43 04, grzegorz.metrykowski@windpoldzwig.pl

Zaawansowane Technologie Lokalizacji Podziemnej

Specjalistyczna działalność gospodarcza. Przedsiębiorstwo Technologie Lokalizacji Podziemnej zajmuje się dystrybucją produktów oraz usług z zakresu ustalania położenia instalacji podziemnych, metali czy przewodów. W swoim asortymencie firma ma ogromny wybór nowych oraz używanych radiodetektorów i pokrewnych akcesoriów. TLP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Serwis oferuje usługi konserwacyjne, posiada także szeroki pakiet kursów , z zakresu obsługi zakupionych narzędzi.

Producent Światłowodów Eukom

Eukom Cabling to sprawdzony dystrybutor okablowania miedzianego.
W kręgu zleceniodawców przedsiębiorstwa są m. in. producenci terminali a także użytkownicy automatyki przemysłowej.
Biuro naszej spółki mieści się w Warszawie - pracujemy z pełnym skupieniem.
Przedsiębiorstwo zachęca kupujących z całej Polski do kontaktu mailowego, jak również do zapoznania się z ofertą na stronie online.

Strona firmy eukom.com.pl

AGP

Podstawowym artykułem przedsiębiorstwa Advanced Graphene Products Sp. z o.o. jest grafen, który uzyskiwany jest z nietypowego materiału – ciekłego metalu. To technologicznie rozwiązanie dla dziedziny przemysłu, które będzie się nadawać m.in. do projektowania układów cyfrowych. Oprócz tego jest szybkim przewodnikiem prądu. AGP Corp jest spółką, która sprzedaje grafen mono- i poliwarstwowy.

Platformy schodowe Windpoldźwig

Firma WINDPOLDŹWIG od długich lat oferuje ruchome platformy oraz schody uznanych producentów. Klient ma możliwość dopasowania produktu do konkretnych wymiarów konstrukcji. Ekspresowy montaż oraz zadbanie o funkcjonalność to cechy ważne dla firmy. Gwarantujemy krótkie terminy dostarczenia towaru, bezproblemowy oraz szybki montaż oraz atrakcyjne ceny. Spółka zyskała renomę wśród usługodawców, gdyż jest obecna w branży od 14 lat. Radosław Myszyński, tel. (68) 457 43 05
radoslaw.myszynski@windpoldzwig.pl