Tłumaczenia

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

Tłumaczenia Tlumacz-in.pl

Profesjonalna agencja tłumaczeń Tłumacz in Poland znajduje się na terenie stolicy. Oferuje pomoc w obszarze kilkudziesięciu języków obcych.

Każdy klient może liczyć z naszej strony na ochronę danych w przekładach pisemnych oraz ustnych np. przysięgłych, poświadczonych. Mamy profesjonalną kadrę tłumaczy, korektorów oraz odpowiednią wiedzę merytoryczną w różnorodnych dziedzinach.

Tłumaczymy sprawnie dokumenty, zaświadczenia i inne dokumenty w języku przykładowo takim jak: czeski, angielski, japoński na życzenie klientów prywatnych, instytucji itp.

Filolog ukraiński Artur Mielnik

Firma tłumaczeniowa Artura Mielnika wykonuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe zarówno z, jak i na język ukraiński. Domeną Artura Mielnika jest przekładanie pism urzędowych, zaświadczeń, dokumentów prawa jazdy , jak również tekstów specjalistycznych. Biuro znajduje się w Przemyślu, na ulicy Słowackiego 26/14 ale proponuje także tłumaczenia konsultowane mailowo. Dowodem na bardzo dobrej jakości prac są istotne rekomendacje, wystawione przez zadowolonych odbiorców.

tłumaczukraińskiego.pl