Usługi

Dodaj swoją stronę do tego zestawienia polskich stron www, a zyskasz zwiększoną widoczność w internecie co może zaowocować większą liczbą klientów.

TLP Technologie lokalizacji Podziemnej

Profesją firmy Technologie Lokalizacji Podziemnej jest lokalizowanie infrastruktury podziemnej, uszkodzonych kabli elektrycznych oraz przewodów. Poza tym firma oferuje również usługi pomiarowe dla geodezji, a także przegląd wykrywaczy.
W bogatym asortymencie TLP można znaleźć lokalizatory popularnych marek takich, jak Radiodetection oraz 3M Dynatel, magnetometry, jak również akcesoria do wykrywaczy.
Wykwalifikowane grono ekspertów, wysokiej jakości sprzęt, błyskawiczna realizacja zamówienia, czy też przystępne ceny to atuty, które wyróżniają firmę TLP.

klimatyzacja dom

Sprzęt klimatyzujący to gwarancja odpowiedniej temperatury w okresie lata. Tego typu sprzęt gwarantuje firma Mastar we Wrocławiu.
Współpracujemy ze sprawdzonymi markami, które mogą zaoferować higieniczne sprzęt klimatyzacyjny zgodne z wymogami technicznymi.
Poza bogatym asortymentem różnorodnych rodzajów zapewniamy również bezpieczny montaż klimatyzatorów. Samo zrealizowanie usługi nie trwa długo – tylko 1-2 dni. Wcześniej opracowujemy szacunkowy koszt i zawieramy umowę.

Kostka brukowa

Przedsiębiorstwo Rem-Budex proponuje swoim klientom wysokiej jakości usługi brukarskie, a także ogrodnicze takie, jak m.in. położenie ścieżki z kostki brukowej, montaż palisad, przygotowanie podłoża w ogrodzie, jak również koszenie trawników i cięcie drzew.
Impregnacja kostki oraz zaprojektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w ciągu których kontrahent może przedstawić swoje potrzeby – przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do każdego klienta.

P.P.H.U. ROSS - Kamieniarstwo

Z kamieni można wymyślić bardzo dużo rzeczy – od konstrukcji architektonicznych aż po rzeźby. Zbyt kamienia ozdobnego i budowlanego to oferta zakładu P.P.H.U. ROSS z Czerska.

Kruszywo, kamień polny cięty lub otoczaki to przykładowy| surowiec, który sprzedajemy. Może on służyć przykładowo do budowy fontann, mebli, kranów ogrodowych oraz wielu designerskich rzeczy.

Kostka brukowa - REPOZ

Przedsiębiorstwo Repoz proponuje wykonywanie tarasów z kostki brukowej, montaż ogrodzenia, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych oraz sprzedaż kostki brukowej.
Firma oferuje wykonanie bezpłatnego kosztorysu całkowicie dopasowanego do potrzeb klienta, wysokiej klasy towary, jak i fachowe usługi na wysokim poziomie.
Grono przeszkolonych pracowników, niskie ceny, a także rzetelność wykonania to walory, dzięki którym przedsiębiorstwo może poszczycić się wciąż rosnącą popularnością śród klientów.

Kamień ogrodowy najwyższej jakości Skład Koronowo

Koronowo Skład to bogata oferta części przestrzeni ogrodu. W naszej propozycji: podkłady, kamień elewacyjny i brykiet REKORD. Kompetentni sprzedawcy sprawili, że skład ma wielu usatysfakcjonowanych nabywców. Centrala składu znajduje się w Koronowie, ale świadczy swoje usługi na obszarze wszystkich województw. Węgiel, telefon: 722 113 411.

Remonty-styl.pl renowacja wnętrz

Przedsiębiorstwo budowlane Marcin Zieliński zajmuje się wykonywaniem kompleksowych modernizacji biur, prac tynkarskich, a także wykończeń wnętrz na obszarze województwa łódzkiego. Wśród usług zakładu znajdziemy m.in. docieplanie budynków, układanie cegły klinkierowej jak również instalacja drzwi i okien. Pracujemy błyskawicznie na obszarze Łodzi i okolic. To, co nas wyróżnia na rynku to nie tylko wysoki standard usług ,lecz również krótkie terminy oraz dobre warunki cenowe.

Gruz-pak Wywóz śmieci

Spółka Gruz-pak.szczecin.pl ma w usługach odbiór elementów ceglanych i odrzutów pochodzących z inwestycji budowlanych, oraz remontów. Wymyślenie nowoczesnego systemu sprzątania spowodowało, że wszelkie świadczenia wykonujemy profesjonalnie i w dogodnym terminie. Siedziba spółki mieści się w Szczecinie, przy ulicy Kaskadowej 1. Żeby złożyć zlecenie, wystarczy wysłać wypełniony formularz znajdujący się na stronie firmy. Przez lata solidnej działalności zrealizowaliśmy wiele zamówień, zyskując przez to kontrahentów.
Ul. Kaskadowa 1, Tel.: 881 332 332

Realizacja produkcji filmowych Wedding Studio DSRL

Agencja Wedding Studio DRSL trudni się realizacją wszelkiego typu produkcji filmowych, w tym spotów promocyjnych oraz krótkich filmów dla przedsiębiorstw. Studio tworzy grupa fachowych kamerzystów, montażystów , jak i animatorów, którzy cechują się rzetelnością i dbają o to, by nie zawieść klientów. Z terminowych działań Wedding Studio DRSL mogą skorzystać klienci z obszaru całego Śląska. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://weddingstudiodrsl.pl jeżeli chcą Państwo zapoznać się z pełną ofertą.

Strony